Previous slide
Next slide
Malowanie proszkowe Gliwice

Nasze prace

Piaskowanie, Malowanie, Spawanie

Nazwa firmy:
POLIMETAL SP Z.O.O

44-100 Gliwice, ul. Portowa 16

Telefon: +48/ 512 149 805
E-mail: katex@vp.pl

 

Malowanie proszkowe.

Malowanie proszkowe to najefektywniejsza metoda malowania ochronnego i dekoracyjnego przedmiotów metalowych. Farbę nanosi się jednokrotnie, bez stosowania farb podkładowych, a grubość uzyskanej warstwy jest porównywalna z trzema warstwami farby rozpuszczalnikowej.

Elementy tak wymalowane zyskują znakomite walory estetyczne i bardzo dobrą odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Szczególną zaletą jest możliwość zastosowania różnorodnych powłok.

Malujemy proszkowo:

   ogrodzenia, bramy, balustrady, schody

   akcesoria i części samochodowe, felgi, zderzaki do samochodów terenowych

   ramy rowerowe, części pojazdów, części i obudowy maszyn

   sprzęt AGD, obudowy sprzętu elektrotechnicznego

   regały sklepowe, grzejniki, oprawy oświetleniowe

   elementy elewacji, blachy obróbkowe, rynny, parapety

   place zabaw, metalowe meble ogrodowe i biurowe

   śruby, wkręty, klamerki i inne

malowanie-proszkowe

NASZA LAKIERNIA

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt do lakierowania proszkowego. Czas realizacji każdego zamówienia skracamy do niezbędnego minimum. Zatrudniamy pewnych i sprawdzonych pracowników, których wiedza i doświadczenie bezpośrednio przekładają się na jakość wykonywanych usług.

Malowanie proszkowe gliwice

  Stosujemy wyłącznie farby proszkowe najwyższej jakości, produkowane przez renomowane firmy. Dobieramy je w zależności od przeznaczenia elementu i warunków jego eksploatacji. Kolory dobieramy i ustalamy wg palety RAL. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska, posiadają atesty pozwalające na kontakt z żywnością i wodą pitną. W procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników

Piaskujemy.com

Ta strona używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ